.

.

Секси долна облека од перспектива на три-парче секси нето предиво големина пижами S-XL

Секси долна облека од перспектива на три-парче секси нето предиво големина пижами S-XL

DEN 727.00
DEN 844.80
-14 %
Од стока


Дојде до долна облека Облека Co.,Ltd , направете мода девојка убавина & момче!! Квалитетот е на прво со најдобра услуга. клиенти сите се наши пријатели.
Материјал : Полиестер, Spandex,Мраз свила tuell
Големина : една големина
Погоден за S-XL
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлината и на екранот
Слика Шоу
1 : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики. 2 : Внимание : ве молиме игнорира ознака големина доаѓа со крпа. Ознаката големина понекогаш може да биде поголем од нашиот опис на големината бидејќи тие се за Кинески. Ние сме 1 или 2 димензии помали од Европскиот и Американскиот народ.
Плаќање Продавницата No : 1982004
1. Moneybookers, Western union, Qiwi паричник, Кредитна картичка и Alipay се прифатени преку secure уплатата ЗАЧУВАМ на aliexpress.
2. Имате 3 дена за да ја плаќаат откако ќе поставите цел успешно.
3. Ако не можете да проверите успешно, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно, ако сеуште не може да плати,ве молиме испратете и-мејл на aliexpress да побарате помош.

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Бебе Кукли
Посебни Употреба:
Егзотични Облека
Ткаенина Тип:
Чипка
Шаблон Тип:
Геометриски
Декорација:
Вез
Материјал:
Полиестер,Spandex
Број На Модел На:
ZX00233
боја:
роуз розова
Големина:
One Size
испорака:
брзо
Пад на превозот:
Поддршка
малопродажната/трговија на големо:
Поддршка
Превозот начин:
DHL,EMS,Epacket,Кина, Воздухот Mail Пост,Други
Клучни зборови:
Секси Лизга Intimates
Сезоната:
Пролет лето Есен Зима
R

Купувачите избираат и