.

.

50pcs/многу Црна пет агол форма Алуминиум Балони 18inch бело Срце Облик на Фолија Балон Партија Свадба Декорација Бесплатен Превозот

50pcs/многу Црна пет агол форма Алуминиум Балони 18inch бело Срце Облик на Фолија Балон Партија Свадба Декорација Бесплатен Превозот

DEN 768.00
DEN 882.72
-13 %
Од стока


50pcs/многу Црна пет агол форма Алуминиум Балони 18inch бело Срце Облик на Фолија Балон Партија Свадба Декорација Бесплатен Превозот
Пакет : 50 компјутери балони
Постојат fatastic за вашиот божиќ партија декорација .Имаат обидете се да ви даде партија нова слика !
Шопинг Водич
Плаќање
Прифаќаме само Зачувам . Можете брза исплата ќе бидат високо ценети !
Превозот И Ракувањето Со
По добиете јасна на плаќање ,ние ќе ја испрати на парцела од Кина Пост Воздух Mail или Epacket. На следниве земји САД,велика БРИТАНИЈА,Австралија, Канада, потребни се околу 15 до 30 дена да пристигнат. од другите земји потребно околу 20 до 50 дена да пристигнат. Како и можноста за застои кои се случуваат надвор од нашата контрола, некои парцели може да биде одложен, можеби и преземање на повеќе од 30 или 50 дена да пристигнат.
Нашите услуги
1.Ние сме посветени да ви даде најдобри услуги на клиентите possiblem .Ако поради некоја причина сте незадоволни со купување ,добредојдовте да контактирате со нас ,ние би сакале да го решат секој проблем во пријателски начин .
2.Ако сакате да се вратите на предмети ,контактирајте со нас во рок од 7 дена од датумот на породување .

Ballon Големина:
18inch
Бренд Име:
tonlyshow
Повод:
Обликот Стил:
Срцето
Број на Компјутери:
50pcs
Материјал:
Алуминиумска Фолија
Класификација:
Ballon
is_customized:
No
Возраст Опсег:
сите возрасти/деца
Срцето балони:
свадба партија материјали
R

Купувачите избираат и