.

.

5pcs 12 инчен Розово Злато Confetti Балон Букет Балони Роденден Свадба Партија Воздушни Балони Ѕвезда Срцето Воздухот Топки

5pcs 12 инчен Розово Злато Confetti Балон Букет Балони Роденден Свадба Партија Воздушни Балони Ѕвезда Срцето Воздухот Топки

DEN 97.00
DEN 109.92
-12 %
Од стока


5pcs 12 инчен Розово Злато Confetti Балон Букет Балони Роденден Свадба Партија Воздушни Балони
Големина : 12inch латекс балон ,18 инчен срце /ѕвезда
Боја : роза злато
тоа е добра предмети за роденден, свадба партија !
​ ​
Кликни за да се купи inflator :

Обликот Стил:
Овална,Еленов,Круг
Повод:
Партија,Дипломирањето,Денот на Вљубените,Велигден,Свадба,ноќта на Вештерките,Божиќ,Крштевки & Крштевањето,Свадба & Ангажирање,Големиот Настан,Полот Откриваат,Годишнина,Нова Година,Денот на Таткото,Кинеската Нова Година,за Роденден
is_customized:
No
Број На Модел На:
роуз злато латекс балон
Материјал:
Латекс
Класификација:
Ballon
Бренд Име:
tonlyshow
R

Купувачите избираат и