.

.

5pcs Ананас Фолија Балони Овошје Globos Cumpleanos infantiles Свадба Декорација Роденден Украси за Деца Партија Ballon

5pcs Ананас Фолија Балони Овошје Globos Cumpleanos infantiles Свадба Декорација Роденден Украси за Деца Партија Ballon

DEN 120.00
DEN 150.24
-20 %
Од стока


5pcs Ананас Фолија Балони Овошје Globos Cumpleanos infantiles Свадба Декорација Роденден Украси за Деца Партија Ballon

Повод:
Партија,Дипломирањето,Денот на Вљубените,Свадба,Божиќ,Свадба & Ангажирање на Децата Ден,Големиот Настан,Годишнина,Нова Година,денот на Благодарноста,Роденден
Материјал:
Алуминиумска Фолија
Бренд Име:
PAPYBAL
Број На Модел На:
ананас blloons
Број на Компјутери:
5pcs
Обликот Стил:
Круг,Овошје
Класификација:
Ballon
is_customized:
Yes
R

Купувачите избираат и