.

.

НОВА Голема промоција Преносни 1pcs Нова Сила Банка АА Моќ Батеријата Држач за Чување Пластична Кутија за Носител Со Води Пад на превозот

НОВА Голема промоција Преносни 1pcs Нова Сила Банка АА Моќ Батеријата Држач за Чување Пластична Кутија за Носител Со Води Пад на превозот

DEN 40.00
DEN 47.52
-16 %
Од стока


1pcs Нова Сила Банка АА Моќ Батеријата Држач за Чување Пластична Кутија за Носител Со Води
Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет.
Количина : 1.
Материјал : Пластика и метал.
Тежина : 10g
Боја : црна.
Случајот може да се одржи 1 х АА батерии ( батерија не е вклучена)
Големина : 5.7 х 1.7 х 1,5 см.
Одржување на стандардот или акумулатори заедно и безбедно
Еден Слотови 1x АА Батерија Носителот Случај со жица води за лемење / поврзување
Овој производ е лесно и лесен за употреба.
Пакетот Вклучува : 1pcs АА батерија случај носителот (без мало пакет)
1.Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени. 2.За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. 3.За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.
1.Предмети ќе биде предаден во рок од 1 - 5 работни дена за исплата добиле ,ако имаме било каков проблем во врска со производот,ние ќе ги остават порака во времето,ве молиме љубезно ни одговори на време, исто така, да се избегне грешка се случи.
2.Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта е бесплатен превозот за повеќето земји.

боја:
Црна
Тип:
Батеријата Складирање Кутија
Број На Модел На:
батерија за чување
Бренд Име:
mosunx
Пакет:
No
R

Купувачите избираат и