.

.

10Pcs Батерија 18650 Случај Кутија со Држач за 2x 18650 Со 5.5*2.1 mm DC Моќност Plug DIY Батерии Клип Носителот Сад

10Pcs Батерија 18650 Случај Кутија со Држач за 2x 18650 Со 5.5*2.1 mm DC Моќност Plug DIY Батерии Клип Носителот Сад

DEN 889.92
Од стока


Функција : 100% сосема нов и висок квалитет на Изработени од АБС материјал, лесен,удобен за носење. Оваа батерија кутија за носител со Жица Доведе&DC Приклучокот е погодна за 2*18650 големина батерии. Со пролетта клип дизајн,лесно можете да ја ставајте батеријата во него. Материјал : ABS + Метал Боја : Црна Спецификација : Име на Производ : 2*батерија 18650 кутија со DC Plug Големина : 76 X41 X20mm Материјал : ABS Бруто Тежина : 400g Метал Материјал : 302 нерѓосувачки челик позлатен никел-отпорни материјали, супер висока цврстина за заштита на струја. Изложени должина : 120mm Жица материјал : 1007 # 22awg ултра-дебела жица, да се заштити висока струја.
Пакет се Вклучени : 10*2slot Батерија 18650 Складирање Носителот
1,ние можеме да брод Објект во целиот свет
2,подредување е обработена во рамките на 2days додека се Потврдува пари
3,треба да се знае однапред ,сликата е малку поинаква од вистински производ што сте го добиле
4,ние само брод Право "Примачот Име","Адреса ","Поштенски Код","да се Видиме Број" и така натаму,ве молиме бидете сигурни нив додека нарачување на нашиот објект во нашата продавница.
5,Колет информации е во тек на работното време и исклучени викенд & Кина Посебен Празник.
6,ако не ја добиете вашата парцела во рамките на 30days. по плаќањето,ве молиме контактирајте со нас,ние го реши вашиот проблем и да ви даде Решение,нашата цел е задоволството на клиентите!
7,Delievery Време :
1,имаме специјални услуги на клиентите тим, Ако постојат некои некој проблем за објект,може да ни остави порака на Aliexpress ,ние ќе ви одговори во рок од 12-24hours.

Тип:
Батеријата Складирање Кутија
Број На Модел На:
WZY-164-10
Бренд Име:
H D S N H
Пакет:
No
Тип На Објект:
2*Батерија 18650 Кутија Со DC P
styel:
2Slots
Бруто тежина:
400g
Бидат Погодни За:
Батерија 18650
Терминал материјал:
Бронза Никел
Пластични материјали:
ПП Заштита на Животната средина
Големина:
76X41X20mm
R

Купувачите избираат и