.

.

1PSC 1Pc Делови за Автомобили Керамички Втичница Xenon LED Сијалица Авто Камион Конектор за Продолжување S25 1157 BA15D Бесплатен Превозот

1PSC 1Pc Делови за Автомобили Керамички Втичница Xenon LED Сијалица Авто Камион Конектор за Продолжување S25 1157 BA15D Бесплатен Превозот

DEN 78.00
DEN 95.52
-18 %
Од стока


Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет
Сијалица Конектор
Оваа сијалица приклучок за продолжување конектор работи со седиште BA15 D LED кочница, опашка и индикатор/претвори светилки.
Спецификации :
Fitment : 1157 BA15 D
Висина : беа 25,5 mm
Ширина : 35mm
Жица Должина : 7cm
Пакетот вклучува :
1 x 1157 BA15 D LED Сијалица Socket

Погоден За Ламбата:
Задните Пак Сигнал
Објектот Должина:
9cm
Специјални Функции:
светлина
Објектот Ширина:
1.5cm
Другиот Дел Број:
Други
Објектот Висина:
1.5cm
Бренд Име:
MOTOWOLF
Производителот Дел Број:
Други
Објектот Тежина:
12g
Тип На Објект:
Извори На Светло
Надворешни/Внатрешни Работи:
Внатрешни Светла
За Автомобил Светилка:
Работа Светла
Извор На Светлина:
Ксенон
Автомобил модел:
1157 BA15D LED Сијалица Приклучок за Носител Со Wire Конектор
Тип На Сијалица:
9005/HB3/H10
Wattage:
1157 BA15D LED Light Bulb Socket Holder With Wire Connector
R

Купувачите избираат и