.

.

56623 Bestway 9.56x4.88x1.32m/31.3'x16'x52 Моќ Челик Правоаголни Рамка Базен Set/Над Земјата Базен за Возрасни/Деца-W

56623 Bestway 9.56x4.88x1.32m/31.3'x16'x52 Моќ Челик Правоаголни Рамка Базен Set/Над Земјата Базен за Возрасни/Деца-W

DEN 75792.00
Од стока


ДОБРА ВЕСТ :
Нови канали на "Увозни давачки при-пејд" за некои земји како Русија,Југоисточна Азија,Европа итн.
Понекогаш Море Товарен или Воздухопловните Товарни е подобро,pls ајде да ги знаете вашите морско пристаниште и/или Аеродром.
За повеќе детали,ве молиме да се консултирате со нас. 31.3' x 16 "x 52"/9.56 m x 4.88 m x 1.32 м Моќ Челик Правоаголни Рамка Базен Сет (Содржини : Базен, Безбедност Скала, Земјата Крпа, Маска,Песок Филтер) Bestway Над Земјата Базен/отворен базен за возрасни & деца МОЌ ЧЕЛИК TM ПРАВОАГОЛНА РАМКА БАЗЕН ПОСТАВИТЕ Код : 56623(Нов Код во 2016,2017) Големина : 956*488*132cm или 9.56 m x 4.88 m x 1.32 m (31.3' x 16 "x 52") капацитет на Вода (90%) : 52,231 L (13,798 гал.) GW : 250 Kg(со Палети) Содржини : Скала,Земјата Крпа,Маска,Песок Филтер Сите Кодови на МОЌ ЧЕЛИК TM ПРАВОАГОЛНА РАМКА БАЗЕНИ со иста големина 9.56 m x 4.88 m x 1.32 m (31.3' x 16 "x 52")
Многу други големини мора да биде во можност да selcet еден кој ќе ви одговара на најдобрите :
609999 .Aliexpress.com
Funta stic Sto повторно да се кандидира од страна на GAFS,Inc .
Снабдување на светот текот на децении.
База на Alibaba над 20 Години.
Добиете на интернет услуга од страна на Ali Express
http : //www.aliexpress.com/help/new Contact Us.htm

Бренд Име:
bestway
Тип:
Базен
Број На Модел На:
56623
Тип На Базен:
МОЌ ЧЕЛИК ПРАВОАГОЛНИ БАЗЕНИ РАМКА
Применливи Возраст:
над 8 години
Содржината на Базен Сет:
Базен, Безбедност Скала, Земјата Крпа, Маска,Песок Филтер
Големина на Погоре Базен:
9.56x4.88x1.32m/31.3'x16'x52
Пакување:
Две Krabičkách на една Палета
R

Купувачите избираат и