.

.

56470 Bestway 6.71x3.66x1.32m(22'x12'x52) Моќ Челик Правоаголни Рамка Базен Set/Над Земјата Базен за Возрасни & Деца

56470 Bestway 6.71x3.66x1.32m(22'x12'x52) Моќ Челик Правоаголни Рамка Базен Set/Над Земјата Базен за Возрасни & Деца

DEN 47952.00
Од стока

6.71mx3.66mx1.32m(22'x12'x52") Моќ Челик Правоаголни Рамка Базен Поставен Содржини : Базен, Филтер Пумпата, Безбедност Скала, Земјата Крпа, Ставете Bestway Над Земјата Базен/отворен базен за возрасни & деца
22'x12'x52"/6.71mx3.66mx1.32m Моќ Челик Правоаголни Рамка Базен Поставите Код : 56470 Големина : 6.71mx3.66mx1.32m(22'x12'x52") капацитет на Вода (90%) : 26,845 L (7,092 гал.) Содржини : Базен, Филтер Пумпата, Безбедност Скала, Земјата Крпа, Ставете Погоре : 56470 за Азија, Африка & латинска Америка Погоре : 56470 за Европа
Многу други големини мора да биде во можност да selcet еден кој ќе ви одговара на најдобрите :

Бренд Име:
bestway
Тип:
Базен
Број На Модел На:
Bw56470
Применливи Возраст:
над 8 години
големина базен:
6.71mx3.66mx1.32m(22'x12'x52)
Капацитет(90%):
26,845 L (7,092 гал.)
Картон Содржина:
Содржина
Пакување:
2 Krabičkách на 1 Палета
R

Купувачите избираат и