.

.

Висок Квалитет на 25 дупки Замрзнати цевки кутија одговараат за 0.5 ml/1,5 ml/2ml замрзнати цевки бесплатен превозот

Висок Квалитет на 25 дупки Замрзнати цевки кутија одговараат за 0.5 ml/1,5 ml/2ml замрзнати цевки бесплатен превозот

DEN 1127.00
DEN 1238.40
-9 %
Од стока


Висок Квалитет на 25 дупки Замрзнати цевки кутија одговараат за 0.5 ml/1,5 ml/2ml замрзнати цевки бесплатен превозот
Материјал : медицински одделение PP
Превозот Термини :
Ние Ќе ја Испратите Вашата Нарачка во Рок од 2 Days По добивме Вашата Исплата. Ве Молиме Изберете Превозот Ќе Се Сакате.За Превозот, Ние би Сакале да Воведе Детали За Вас Тука :
(1). Бесплатен Превозот Кина Пост Воздух Mail. Ако Сте Подготвени Да Ги Користат Изразат Испорака, Треба Да Плати Дополнителни Трошоци За Цел.
(2). E-пакет е Само За НАС Клиентите, Што е Потребно за 12 Days Да Пристигнат .
(3). Кина Пост Воздух Mail пораките да се Испраќаат До Повеќето Земји, Што е Потребно за 30 Days. Да Пристигнат.
(4). Ако Изберете EMS/DHL/UPS-от Превозот, Тоа Трае 5-8 Days Да Пристигнат. За Производ Кој Вклучува Батерија, Ние Ви Препорачуваме да Се Изборот ЕМС Превозот. DHL и ПРОЗОРЦИ Има Строга Политика За Батеријата Цел.
(5) Како Да се Купувачот Од Бразил, Ако Изберете EMS/DHL/UPS-от Превозот, ве Молиме Контактирајте Со НАС Пред Превозот И Ни Нудат Вашиот Даночен Број, Инаку, Не Можеме Да го Испрати Со Побрзо Превозот. Ви Благодариме
Клиентите Царинење :
Ние Ќе Пишува Пониска Вредност На Пакетот за да се Избегне Производство на Тарифите.

Класификација:
Beaker
Бренд Име:
BINFUL
R

Купувачите избираат и