.

.

Висок Квалитет 100 дупки со капак пластични замрзнување кутија 2ml/1,5 ml/1.8 ml замрзнати цевки кутија за слободни shiping

Висок Квалитет 100 дупки со капак пластични замрзнување кутија 2ml/1,5 ml/1.8 ml замрзнати цевки кутија за слободни shiping

DEN 507.00
DEN 556.80
-9 %
Од стока


Висок Квалитет 100 дупки со капак пластични замрзнување кутија 2ml/1,5 ml/1.8 ml замрзнати цевки кутија за слободни shiping
Име : 100 дупки 100 дупки со капак пластична кутија за замрзнување
Големина : 100 дупки 14cm*14cm*5cm
Боја : сина,транспарентен,жолта(правни основи забелешка бојата што сакате, ако не не,ние ќе ја испрати на боја по случаен избор
ве молиме да напомена : овој производ е само кутија за да не' има замрзнување цевка,
Превозот Термини :
Ние Ќе ја Испратите Вашата Нарачка во Рок од 2 Days По добивме Вашата Исплата. Ве Молиме Изберете Превозот Ќе Се Сакате.За Превозот, Ние би Сакале да Воведе Детали За Вас Тука :
(1). Бесплатен Превозот Кина Пост Воздух Mail. Ако Сте Подготвени Да Ги Користат Изразат Испорака, Треба Да Плати Дополнителни Трошоци За Цел.
(2). E-пакет е Само За НАС Клиентите, Што е Потребно за 12 Days Да Пристигнат .
(3). Кина Пост Воздух Mail пораките да се Испраќаат До Повеќето Земји, Што е Потребно за 30 Days. Да Пристигнат.
(4). Ако Изберете EMS/DHL/UPS-от Превозот, Тоа Трае 5-8 Days Да Пристигнат. За Производ Кој Вклучува Батерија, Ние Ви Препорачуваме да Се Изборот ЕМС Превозот. DHL и ПРОЗОРЦИ Има Строга Политика За Батеријата Цел.

Класификација:
Beaker
Бренд Име:
BINFUL
R

Купувачите избираат и