.

.

50/100/250/500/1000ml Fluorinated HDPE Шише Хемиска Отпорност Лабораторија Наука

50/100/250/500/1000ml Fluorinated HDPE Шише Хемиска Отпорност Лабораторија Наука

DEN 13.92
Од стока

Производ Објект : 50/100/250/500/1000ml Fluorinated HDPE Шише Хемиска Отпорност Лабораторија Наука
Материјал : HDPE
Капацитет : 50/100/250/500/1000ml
Боја : Бела
Повеќе специфични димензии ве молиме погледнете го digram!
Карактеристики :
1.Fluorinated шишиња спречи ламперија, што се случува кога притисокот на воздухот во внатрешноста на шишето станува помалку од надвор шише.
2.Тоа зависи од она што производот е содржан во шише, но кога ова се случува шише 'смрди кон внатре'.
3.Тоа е Првиот избор на хемиски производи.
Секој Обид за 1 Парче!
Забелешка : за сите прашања во врска со тоа,се чувствуваат слободни да контакт со нас,ви благодариме

Капацитет:
100ml, 250ml, 50мл, 500ml, 1000ml
Бренд Име:
BINFUL
Класификација:
Beaker
R

Купувачите избираат и