.

.

Разни Diam x Дупки Нерѓосувачки Челик Тест Цевка Рек Носителот Science Lab Stroge

Разни Diam x Дупки Нерѓосувачки Челик Тест Цевка Рек Носителот Science Lab Stroge

DEN 270.00
DEN 270.24
-0 %
Од стока


Производ Објект : Разни Diam x Дупки Нерѓосувачки Челик Тест Цевка Рек Носителот Science Lab Stroge
Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Големина(Дупка Diam x Дупки Броеви) : 13.5 mm x 60,13.5 mm x 96,13.5 mm x 120,14 mm x 40,14 mm x 50,14 mm x 60,14 mm x 100,16 mm x 48,16 mm x 60,16 mm x 96,17.5 mm x 40,17.5 mm x 50,17.5 mm x 60,17.5 mm x 100,19 mm x 30,19 mm x 40,19 mm x 50,19 mm x 60,22.5 mm x 32,30 mm x 12,30 mm x 24,30 mm x 30.
Карактеристики :
1.Тестот цевка решетката е најстариот основните експериментални инструмент за хемиска лабораторија во воздух за сушење тест цевка.
2.Понекогаш може да ги стави на тест цевки на тест цевка решетката да се набљудува феноменот на еден експеримент.
3.Соодветниот број на мали дупки во Тест Цевка Решетката.
Секој Обид за 1 Парче!
Забелешка : за сите прашања во врска со тоа,се чувствуваат слободни да контакт со нас,ви благодариме

Капацитет:
Бренд Име:
BINFUL
Класификација:
Beaker
R

Купувачите избираат и