.

.

Висок Квалитет На Новороденче Мека Пелена За Обновливи Пелени Деца Крпа Менување Пелени Памук Перат Пелени

Висок Квалитет На Новороденче Мека Пелена За Обновливи Пелени Деца Крпа Менување Пелени Памук Перат Пелени

DEN 76.00
DEN 96.00
-21 %
Од стока

Новороденото бебе Пелена Перат Обновливи менување пелени памук обука панталона среќен flute крпа пелена нахален fraldas reutilizaveis 1.Хартија пелена redden вашето бебе е хип лесно,но облека пелена нема. 2.Користење на хартија, пелени за долго време, може да доведе до потполно да се отстрани инфекција 3.Хартија, пелени чини повеќе пари отколку облека, бидејќи тоа е он-обновливи 4.Хартија Пелена е лошо за Заштита на Животната средина Материјал : 1.Лицето материјал : 100% полиестер 2.Сендвич : зелена водоотпорен дише TPU еластична мембрана 3.Обвивка : брусен крпа 4.Пелени материјал : микрофибер тери крпа Забелешка : бело е вметнете 1.На пелена е посебен со инсерти ,Па така,Pls бидат љубезни да ги купите одделно.Ако имате било каков проблем.Ве молиме да бидат љубезни да контактирате со нас.Ви благодариме . 2.Сите наши производи се 100% вистински слики во вид,туку затоа што на снимањето Агол,светлина и различни компјутер резолуција е различна купувачи причина,може да резултира со што ја прими стоката ќе биде малку надвор боја,се надевам, ќе може да се разбере и поддршка! 3.По купувачот место со цел,ние ќе бидеме во 1 и 6 дена, ќе бидат издадени на вашите производи,ако ви треба производ,нашиот магацин привремено надвор од акциите,ние треба да се пренесе од друг магацин,па ќе го одложи некое време,се надевам, ќе може да underst
Испорака :
Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.

Бренд Име:
WEIXINBUY
Соодветна тежина:
12-15 kg
Возраст Опсег:
0-3 месеци 4-6 месеци,7-9 месеци,10-12 месеци,13-18 месеци,19 до 24 месеци
Материјал:
Полиестер
Количина:
1
Пол:
Унисекс
Класификација:
Пелена
Број На Модел На:
Други
Тип На Објект:
Пелени
R

Купувачите избираат и