.

.

6Pcs Стоматолошки оптички влакна handpiece светилка LED сијалица компатибилен за kavo за kavo mutiflex спојка

6Pcs Стоматолошки оптички влакна handpiece светилка LED сијалица компатибилен за kavo за kavo mutiflex спојка

DEN 3557.00
DEN 3744.00
-5 %
Од стока


Тип На Објект:
Белење На Заби
Големина:
Small
НЕТО-WT.:
35g
R

Купувачите избираат и