.

.

2018 добар квалитет на 6-10W Стоматолошки Орален Светлината LED Светилка Рефлексивни Мека Светлина Клиника Хируршки

2018 добар квалитет на 6-10W Стоматолошки Орален Светлината LED Светилка Рефлексивни Мека Светлина Клиника Хируршки

DEN 11760.00
Од стока

Функција : 1.Приказ на длабочина е голема : може да се добие добра зрак светлост,место и светлост во сјајна растојание опсег. 2.Shadowless ефект е подобро од стандардните(12),вистинската мерка е 8. 3.Светлината е мека,нема да боли твоите очи,adpot CRI го прави светол се соочи со повеќе реални. 4.Нема боја поделба : боја и боја температура за целата светлина место се исти, во голема мера се намали боја поделба иако објективот,како и ефектот на светлината чувствителен материјал. 5.Светлина ефикасност е повисок : на illuminance може да достигне над 35000lux кога на власт е 6w. 6.LED стоматолошки светилка може да се постигне stepless прилагодливи. Технички Напојување : AC12 V Потрошувачка на Енергија : 6-10 W Светлина Intemsity (лукс) : Повеќе Од 35000lux Димензија на моделот : 80*160mm Боја Температура : 5000-6000k CRI : 85 % Сенка Решение : помалку 12mm Око Интензитет (лукс) : помалку 200lux Интеракција опсег : 20-80mm Заеднички димензија : 22mm
Пакување листа : главни led светилки 1 поставете упатството -1pc други додатоци -истата компјутери
Детални Слики
Сертификати
Плаќање
Т/T трансфер /western union / pa ypal акк epted.
Услови за продажба
Меѓународни Купувачот - ве Молиме Имајте во предвид Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.

Тип На Објект:
Белење На Заби
Големина:
Moderate
Број На Модел На:
OAO-260
Бренд Име:
DEASIN
Состојка:
ПВЦ
НЕТО-WT.:
3KG
Состојба:
Нови
Употреба:
Професионална стоматолошка
ХС:
90184990
Пакет:
картонска кутија
Сертификат:
CE, ISO
R

Купувачите избираат и