.

.

Добар квалитет Нови Ортодонтски стоматолошки ортодонтски клешти Винсло ортодонтски челик не ' рѓосувачки челик

Добар квалитет Нови Ортодонтски стоматолошки ортодонтски клешти Винсло ортодонтски челик не ' рѓосувачки челик

DEN 1949.00
DEN 2052.00
-5 %
Од стока


Изработени од Високо Квалитетни Медицинска Одделение од Нерѓосувачки Челик од Суштинско значење за ефикасно лекување
Целосна Autoclavable / Обновливи
Произведени за Оптимални Перформанси и Долговечност
Висок Степен на Естетски и Отпорност на Корозија
Детални Слики
Сертификати
Плаќање
Т/T трансфер /western union / pa ypal акк epted.
Услови за продажба
Меѓународни Купувачот - ве Молиме Имајте во предвид Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Повратни информации
Ние ќе понуди 100% задоволни со купувањето!
Ние се испратени позитивен фидбек за вас и се надеваме дека ќе го стори истото за нас.
Ако не сте задоволни од било која причина, ве молиме да дадете ми шанса, и јас ќе го направи било големи напори да се реши.
За нас OAO Стоматолошка Опрема е професионална претпријатието која се специјализира во истражување и развој, производство и маркетинг на стоматолошка опрема.

Тип На Објект:
Белење На Заби
Број На Модел На:
OAO-220
Големина:
Small
Бренд Име:
DEASIN
Состојка:
Нерѓосувачки Челик
НЕТО-WT.:
400g
Употреба:
Професионална стоматолошка
Состојба:
Нови
сертификација:
CE
Примена:
Стоматолошки Ареал
Пакет:
картонска кутија
R

Купувачите избираат и