.

.

Стоматолошки LED Глава Светлина Светилка Светла за Хируршки Loupes

Стоматолошки LED Глава Светлина Светилка Светла за Хируршки Loupes

DEN 1128.00
DEN 1200.00
-6 %
Од стока


Спецификација на LED светлата :
Преносни LED светла
Висок интензитет>15000-30000 Lux
Континуирано run-time : >5 часа
Моќта на LED сијалица : 1 W
Векот на траење на сијалицата : 10000 час
Сите loupes се опционални
Многу мал волумен и тежина
Батеријата пакет тежина : 100g
Полнење напон : AC110 V/240 V/50-60 Hz
Користење на литиум батерија, мала тежина, долговечност и повеќе удобно носење, тоа е погоден за сите видови на хируршка операција
Пакување Листа на LED светлата :
1. LED глава светлина : 1 секој
2. Адаптер : 1 секој
3. Батерија : 1 секој

Тип На Објект:
Белење На Заби
Состојка:
-
Големина:
Small
Број На Модел На:
-
НЕТО-WT.:
35g
R

Купувачите избираат и