.

.

ZK30 Висока Видливост Унисекс Отворено Безбедност Вест Рефлексивни Појас Безбедност Вест Одговара За Трчање, Велосипедизам Спортски Отворено Облека

ZK30 Висока Видливост Унисекс Отворено Безбедност Вест Рефлексивни Појас Безбедност Вест Одговара За Трчање, Велосипедизам Спортски Отворено Облека

DEN 174.00
DEN 249.12
-30 %
Од стока


Карактеристики :
1. Еластична, половината големина може да се прилагоди рамо.
2. Тоа може да биде 360° рефлексивноста и видливост,Високо Рефлективна во текот на Ноќта & Високо Видливи во текот на Денот
3. Со Лесно Прилагодлив, Лесни, Еластична Рефлексивни Одговара за Сите
4. Лесно прилагодливи рефлексивни појас вест да се вклопи во широк опсег на големина и тип на тело.
5. Може да се користат за Трчање ,Велосипедизам ,Одење
6. Оваа рефлексивни подигнат е унисекс за жените и мажите.
Опис
Материјал : Лента
Пропусниот опсег : 4cm
Боја : Зелена
Големина : Половината 70-100cm должина 50-60cm одговара за Возрасни
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Ние ќе испрати парцела како подарок, прогласи ниска вредност да ви помогне да се избегне данок.Ве молиме да ми кажете ваше барање ние ќе го следат вашиот настава соодветно.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
2. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати
може да се разликуваат, особено за време на зафатен сезона.
3.Сите производи се во акции.

Големина:
average size
Употреба:
Алатка За & Безбедност
Материјал:
Ацетат,Polyethersulfone
Функција:
Рефлексивни
Ткаенина Тип:
Волнени
Тип На Објект:
Блузи
Бренд Име:
tomtop
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
СМРТНОСТ 330
R

Купувачите избираат и