.

.

Моден Мажи Жени БРУКЛИН Писма памук прилагодливи Бејзбол Капа Кожа етикета N86 Хип Хоп Капи Сонцето Шапка Унисекс Snapback Капи

Моден Мажи Жени БРУКЛИН Писма памук прилагодливи Бејзбол Капа Кожа етикета N86 Хип Хоп Капи Сонцето Шапка Унисекс Snapback Капи

DEN 201.00
DEN 287.04
-30 %
Од стока


JTVOVO
ПЛАЌАЊЕ :
1. прифаќаме само alipay.Ако имате било какви прашања за тоа како да нарачате ве молиме контактирајте со нас
ИСПОРАКА : 1.Тоа трае околу 3 до 5 дена да се подготви ред, бидејќи на многу нарачки за нас, секојдневно,се надевам, ќе може да се разбере. 2.ве молиме двојно проверете ги вашите стандардната адреса befor ставање на ред.ако сакате да ја смените адреса,ве молиме да се потсети одеднаш по вашата исплата. 3.нашата логистика начини вклучува Кина Пост Воздух Mail,Epacket,Aliexpress стандарден начин. Кина Пост Воздух mail : 25-45 дена.
aliexpress стандарден начин,околу 20-30 дена epacket : 11-25 дена во adddition,во Јужна Америка,во времето за испорака е малку долго ,околу 60 до 75 дена поради далеку од далечина. Најчесто поставувани ПРАШАЊА 1. нашите сопствени даночни е многу висока,не сакам да платите толку многу данок,како да се реши? секако,нашите прогласи вредност е многу мала што може да ви помогне да се избегне висока даночна. 2. како да се track my парцела? можете да ги пратите во aliexpress платформа 3. дали ви поддршка да се направи трговија на големо и пад на превозот? да,ние го правиме.постојат многу клиенти кои не падне на превозот и трговија на големо во нашата продавница.

Тип На Објект:
Безбол Капи
Рака Тип:
прилагодлив
Материјал:
Памук
Бренд Име:
JTVOVO
Шапка Големина:
една големина
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Крпеница
Стил:
Повик
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
A1
Големина:
55-60cm
боја:
Црна,Бела
време на испорака:
7-45 дена,тоа е врз основа на начинот на кој можете да изберете
R

Купувачите избираат и