.

.

Tengweng 2018 Нова Секси Тебе Сина Жените бикини Шорцеви Tankini Костим за капење им Помогнам на костими за капење Плус големина Женски костим за Капење Евтини

Tengweng 2018 Нова Секси Тебе Сина Жените бикини Шорцеви Tankini Костим за капење им Помогнам на костими за капење Плус големина Женски костим за Капење Евтини

DEN 651.00
DEN 766.56
-15 %
Од стока


Мерење стандард Совети вистинската боја на објектот може малку да се разликуваат од сликата заради светлосни ефекти и следење на прилагодување , ви благодариме за разбирањето! Испорака 1. Ракување со Времето е обично 5-7 работни дена да организира пратка заради големото количество наредби секојдневно. 2. БЕСПЛАТЕН Превозот За Светот од страна на e Packet, Кина Пост, и проценетите време на испорака обично ќе трае 20-30 работни дена. Контактирате за Ако имате било каква забуна во врска со големина избор или нешто друго , ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во било кое време и ние ќе направиме се во наша моќ за да помогнеме и постојано да обезбеди целосна поддршка. Се враќа & Размена Можете да не контактирате за да се вратите или размена на вашите предмети во рок од 7 дена по доставена ако не сте задоволни со објектот заради погрешна големина беше испратена или квалитетот фактор. Напомена : се Врати ставки треба да бидат без Unworn, Неоштетени и Unwashed . Повратни информации Доколку имате една минута за да се остави позитивни повратни информации за нас и за предлогот и услуга на производот, ние би високо го цениме тоа.

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Бикини Сет
Шаблон Тип:
Цврста
Половината:
Средината На Половината
Бренд Име:
tengweng
Пол:
Жените
Поддршка Тип:
жица за слободни
Материјал:
Полиестер,Spandex
Број На Модел На:
TW318
Со Подлога:
Yes
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Година:
2018 Нови Пристигнувања во текот на костими за капење
Тип На Објект:
Две парче бикини сет
Стил:
Дами Бански
Сезоната:
Лето девојка во Бикини
Продажба:
Трговија на големо и мало Капка Превозот бесплатно
Лето стил висок квалитет:
А+++
дизајн за:
Завој bandeau бикини
Карактеристики:
роуз црвено тебе костим за капење
Тип На Објект:
2018 жените бразилски бикини сет
Пол:
Жените пливачки костум
R

Купувачите избираат и