.

.

ZAFUL Бикини Две Тон Високо Сече Bandeau Бикини Поставување на Жените бански костуми perfect Strapless Висока Нога Бански Боја Блок Цевка Поместена Biquni

ZAFUL Бикини Две Тон Високо Сече Bandeau Бикини Поставување на Жените бански костуми perfect Strapless Висока Нога Бански Боја Блок Цевка Поместена Biquni

DEN 464.00
DEN 892.80
-48 %
Од стока


ZAFUL Бикини Две Тон Високо Сече Bandeau Бикини Поставување на Жените бански костуми perfect Strapless Висока Нога Бански Боја Блок Цевка Поместена Biquni
Во елегантни и секси начин, две тон на боја дизајн, оваа спарени бикини поставете функција strapless bandeau со јака страна boning за дополнителна поддршка, отстранлив поместена чаши детални. Висок намали бикини bottoms ќе заживеат вашите облини.
Бански Тип : Бикини
Бикини Тип : Bandeau Бикини
Пол : За Жените
Материјал : Chinlon
Градник Стил : Поместена
Поддршка Тип : Жица За Слободни
Деколте : Strapless
Шаблон Тип : Други
Половината : Природни
Еластичност : Еластичен
Тежина : 0.2200 kg
Пакет Содржина : 1 x Градник 1 x Кратко

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Бикини Сет
Бренд Име:
ZAFUL
Шаблон Тип:
Цврста
Половината:
Средината На Половината
Пол:
Жените
Поддршка Тип:
жица за слободни
Материјал:
Полиестер,Spandex
Со Подлога:
Yes
Број На Модел На:
A
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
R

Купувачите избираат и