.

.

Свадба маса светилка за спална соба со кревет светилка празнична домот подарок пастирски свадба црвено КП

Свадба маса светилка за спална соба со кревет светилка празнична домот подарок пастирски свадба црвено КП

DEN 3839.52
Од стока


Светлина тело материјал : железо
Светилка покрие материјал : крпа
Извор на светлина тип : блескаво светилка ЛЕР заштеда на енергија светилка
Занает : Спреј бои
Напон : 110 V ~ 240 V (вклучувајќи)
Применливи простор : дневна соба студија спална соба
Стил : пастирски
ГОЛЕМИНА на :

Тип На Објект:
Биро Светилки
Бренд Име:
WINZSC
Напон:
90-260V
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
Сенка Тип:
Ткаенини
База Тип:
E27
Материјал:
Платно
Број На Модел На:
1
Карактеристики:
1
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Гаранција:
1
сертификација:
CCC
Е Светилки Вклучени:
No
Тип На Објект:
Биро Светилки
Заврши:
11
R

Купувачите избираат и