.

.

Слон Табела светилка креативни за спалната соба студија дневна соба бар брус осветлување кафе ноќни белата маса светилки КП

Слон Табела светилка креативни за спалната соба студија дневна соба бар брус осветлување кафе ноќни белата маса светилки КП

DEN 5040.00
Од стока


Извор на светлина : мала сијалица E14 големи сијалица E27
Тип На Прекинувач : Push Копчето Префрлате
Боја Категорија : Слон Табела Светилка - Мал Слон Табела Светилка - Големи
Светлина тело материјал : железо
Светилка покрие материјал : железо
Извор на светлина тип : блескаво светилка ДОВЕДЕ друг / други заштеда на енергија светилка
Занает : друго / other
Дали светилка има светлосен извор : без извор на светлина
Напон : 110 V ~ 240 V (вклучувајќи)
Применливи простор : дневна соба студија спалната соба друг / други

Wattage:
S H 36CM, L H 46CM
Тип На Објект:
Биро Светилки
Сенка Тип:
Железо
Бренд Име:
WINZSC
Напон:
90-260V
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
База Тип:
E27
Број На Модел На:
1
Карактеристики:
1
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Материјал:
Метал
Гаранција:
1
сертификација:
CCC
Е Светилки Вклучени:
No
Тип На Објект:
Биро Светилки
R

Купувачите избираат и