.

.

Новина Црвено Долг Ракав на Нови Стилови Пролет Падне Формално Блејзери ОЛ Стилови Јакни Палто За Дами Канцеларија Outwear Женски Блузи

Новина Црвено Долг Ракав на Нови Стилови Пролет Падне Формално Блејзери ОЛ Стилови Јакни Палто За Дами Канцеларија Outwear Женски Блузи

DEN 1491.00
DEN 1569.60
-5 %
Од стока

100% Сосема Нов Канцеларијата Дама Формално Жените Палто Грб Мода Тенок Униформа Overcoat Боја : Црвена,Црна,Темно Сина,Сива Материјал : Палто Влакна + Памук Кинески Големина : S, M, L, XL, XXL,XXXL,4 XL
Пакет се вклучени : 1 X Жените Палто Грб
Големина информации
Единица : CM
ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчен
плочка за грешка при мерење е нормален 1-3 CM
Топло Совети : Ова е Кинески големина,обично се помали 1-2 големина од НАС/ЕУ големина, ве молиме контактирајте со продавачот да ја потврдите вашата големина пред исплата.
Блузи
Големина
Рамо
Биста
Половината
Sleeve
должина
S
35
80
68
56
56
М
36
84
72 57
57
L
37
88
76
58
58
XL
38
92
80
59
59
XXL
39
93
84
60
60 XXXL 40 100 88 61 61
Следниве информации за повикување само .ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации
Забелешка : Точка боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот
Ние прифаќаме alipay тука.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата proessor ЗАЧУВАМ.
Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашиот Превозот адреса е точна. Или не, ве молам, точно пред исплата.
Ве молиме оставете белешка во плаќање имајте предвид при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање (бои/големина).

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Блејзери
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Копче
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Маскирани:
No
Материјал:
Памук,Микрофибер
Затворање Тип:
Еден Гради
Јака:
Notched
Број На Модел На:
6739
Стил:
Канцеларијата Дама
Облека Должина:
Редовни
боја:
Црна,Темно Сина,Сива,Црвена
Сезоната:
Пролет, Есен, Зима
Големина:
S M L XL XXL XXXL 4XL
Боја Стил:
Природна Боја
Ткаенина Тип:
Broadcloth
R

Купувачите избираат и