.

.

Нови пристигнување пролет стил мажите бутик блејзери висок квалитет мода обичните мрачно тенок еден гради слободно тенка палто одговараат на

Нови пристигнување пролет стил мажите бутик блејзери висок квалитет мода обичните мрачно тенок еден гради слободно тенка палто одговараат на

DEN 3038.00
DEN 5626.08
-46 %
Од стока


Почитувани Клиенти :
Добредојдовте на нашата продавница!!!
Посакуваме да имате пријатен шопинг време.
Пред ставање на ред, ќе мора да проверите следниве шопинг совети, така што ќе имаат успешен шопинг искуство.
Забелешки :
1. Големина : Ова е Азија големина, околу 2 големина помала од НАС/Европски големина.
2. Боја : Различни компјутер на екранот може да се прикаже различни бои, дури и ако тоа е на иста боја. Па ве молиме да се овозможи разумна боја разлика.
3. Повратни информации е многу важно за нас, ве молиме љубезно ни даде 5 ѕвезди позитивни повратни информации. Ако ви се исполнат никакви проблеми, ве молиме обидете се да контактирате со нас, ние сме мило да ви помогне да се справи со никакви проблеми.
4. Ние ќе ги испрати надвор парцела во 3-7 дена по уплатата. Ве молиме забелешка вашата тежина и висина кога местото цел ако не сте сигурни за вашата големина. Таму може да се 1-3cm грешка (1 инч=2.54 см 1cm=0.39 инчен). Стоката код : 1830 P170.
Опис Големина
Прирачник Мерка. Таму може да биде 2-3cm грешка. Ако не можете да ја одредите големината, ве молиме оставете порака во редот на вашата висина и тежина, јас ќе ви дадам совет. Ви благодариме!
Азија Големина
Рамо(cm)
Биста(cm)
Должина(cm)
Ракав(cm)
M/170
41
100
71
61
L/175
42
104
72
62
XL/180
43
108
73
63
XXL/185
44
112
74
64
3 XL/190
46
116
75
65
4 XL/195
47
120
76
66
1in=2.54 см. Азија големина на мала големина, отколку во Европа и Америка.
Ако не знаете како да изберете големина. Можете да ни кажете вашата висина, тежина и биста на обемот, ние ќе ви обезбедиме со точни совети.

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Блејзери
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Полиестер,Ацетат,Памук
Затворање Тип:
Еден Гради
Бренд Име:
GUIXIANG
Број На Модел На:
1830PC170
Стил:
Повик
Облека Должина:
Редовни
Сезоната:
Пролет лето Есен
Големина:
M L XL XXL 3XL 4XL
боја:
Сина
Основниот стил :
Моден неврзан
Шема:
Лента
Времето на пазарот:
2018
R

Купувачите избираат и