.

.

Адвокатско Црна Paisley Стилски Костум Јакна 2018 Сосема Нов Notched Lapel Еден Гради Два Копчето Блејзери Мажите Фаза Партија Јакни

Адвокатско Црна Paisley Стилски Костум Јакна 2018 Сосема Нов Notched Lapel Еден Гради Два Копчето Блејзери Мажите Фаза Партија Јакни

DEN 2031.00
DEN 3983.04
-49 %
Од стока


Опис :
1. Материјал : 70% Полиестер, 30% Viscos
2. Лесна Рака мие(Мијат со ладна вода)
3. Металик боја Ткаенина/Благи еластична ткаенина/Windproof
4. Полна Боја/Paisley Coining/Slim Fit/Единствен Гради/Метален Shinny Боја јакна е задолжително за секој облечи гардероба
5. Сјајна Диско/Партија/Show/Подарок/Сцена/Погоден за различни прилики/Совршен за Прилики како што се Матурска,бадник,Училиштето за Танци, Дипломирањето, Хорски настапи,Музички Бенд Настапи,Заедничарење, Свадби, Бар Mitzvahs и Quinceanera е
6. Азија Големина,Изберете 1~2 големина поголема од големината ќе се носат,подобро да се провери големината на табелата.
7. Ве молиме проверете ја големината според големината на табелата,ако не знаете како да се избере големината, ве молиме контактирајте со нас.
8.Поради Рачно measurment, ќе има 1-3cm грешка за големината на табелата
9. Прифати Пад на Превозот, пакетот не вклучува секоја цена или фактура
Повеќе Модата Облека Колокација ,Погледнете Овде!!!!!!
Машки Кошули
Еластична Бамбус Влакна
Здраво Улична Мода
Мазна Сатен Кошула За Мажи

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Блејзери
Бренд Име:
PARKLEES
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Полиестер,Памук
Затворање Тип:
Еден Гради
Број На Модел На:
hf
Стил:
Повик
Облека Должина:
Редовни
палто masculino,палто мажи,мажи палто:
костимот homme,terno masculino,chaquetas hombre,јакни мажи,одговараат на мажите
jaquetas homens,terno,casaco masculino:
палто masculino тенок одговара,блејзери,палто hombre,американа hombre
мажите блејзери,veste homme,blaser masculino:
тенок одговара палто,jaqueta masculina,секојдневен mens блејзери,ternos masculino
палто cantante hombre,мажи палто:
палто јакна,јакна мажи,abrigo hombre,палто hombre 5xl,мажите одговараат на
мажите блејзери и одговараат јакни ,грб мажи:
veste палто homme,блејзери мажи,chaqueta hombre,адвокатско палто јакна
адвокатско блејзери,адвокатско грб,мажите палто црна:
свадба јакна мажи,ternos,секојдневен палто мажи,палто мажите тенок одговара
адвокатско секојдневен палто,homens палто:
одговараат јакна,блејзери) за мажи,chaqueta hombre формално,мода блејзери
еден гради на мажите палто јакна:
мажите едно копче блејзери секојдневен тенок одговара,секојдневен палто јакна мажи
паметни повик палто за мажите,адвокатско палто:
мажите палто тенок одговара,мажите палто дизајни,палто мажите повик,man костум
палто мажите црна,палто одговараат јакна мажи:
пролет палто мажи,адвокатско фаза носат,мажите одговараат на тенок одговара,палто одговараат на мажите
R

Купувачите избираат и