.

.

оригиналниот Големи Честички Градежни Блокови Животни Диносаурус додаток за деца DIY Играчки Компатибилен со Duplo Слика поставени Тули подарок

оригиналниот Големи Честички Градежни Блокови Животни Диносаурус додаток за деца DIY Играчки Компатибилен со Duplo Слика поставени Тули подарок

DEN 67.00
DEN 82.08
-18 %
Од стока


Шопинг Совети : Ако вкупниот износ на нарачки е помалку од $5, бесплатен превозот вообичаено е да се користи Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. (Бидејќи парцела е мал, тоа е понекогаш се пропуштени од страна на логистичка компанија за време на транспортот.) Во далечни земји, превозот времето е многу долго. Се надевам дека купувачите можат да го разберат. Предлагам Почитувани купувачи, ќе можат да купат повеќе производи во времето на купување. Ако вкупниот цел е повеќе од $5, ние ќе ги искористиме побрзо, побезбедно логистички канали да ја испорача стоката за вас, така што ќе ги имаат подобар шопинг искуство. ви благодариме за соработката! Купувачи Забелешка : 1. ве молиме, напишете точното име и презиме; 2. точно телефонски број; 3. точно поштенски код; 4. Обично парцела ќе се достави до блискиот поштата, Понекогаш Можеби ќе треба да се оди на поштата да го преземе пакетот, ако не се земе за долго дена, пратката ќе се врати. Опис на производот : Пакување : стандардно не е кутија, но ние ќе ги искористиме меур филм пакување заштита. Димензии : Димензионални мерења прирачник и неизбежно е дека има грешки во мерењата. Димензиите се за повикување само.

Бренд Име:
AIBOULLY
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Пластични Блок Форма:
Авто-Заклучување Тули
Возраст Опсег:
< 3 години
Предупредување:
Компатибилен со legoes duplo
Број На Модел На:
legoes duplo Животни
Пол:
Унисекс
сертификација:
3C
3C:
Сертификат
Сертификат Број:
2014152203012252
Бар-кодот:
No
Тип:
Блокови
R

Купувачите избираат и