.

.

Бесплатен Превозот! мпц Плоча 4 x 4 DIY осветлуваат блок тули Компатибилен Со 3041 Assembles Честички

Бесплатен Превозот! мпц Плоча 4 x 4 DIY осветлуваат блок тули Компатибилен Со 3041 Assembles Честички

DEN 177.12
Од стока

Материјал : еколошки ABS пластика, материјал. Состојба : Нова Бренд, никогаш не се користи. Боја : 20 боја Возраст Спектар> 6 години стариот Пакет : ПП Торба со Меур Safty Пакување Не оригиналната кутија . Пакување се Вклучени : 1 buc Без оригиналната боја на кутијата, ние ќе ги искористиме меур торба да се пакувам добро и заштита на тоа добро. Plesae не грижете
Кога нашите деца ги користат нивните раце и да го употреби својата имагинација, блок може да се собраа надвор од форма, со безброј промени, толку тоа се познати како "магијата пластични градежни блокови". Тоа може да се развие на нашите деца интелигенција и имагинација, и да прават деца растат со среќа. Тоа ќе биде најдобар подарок за вашето дете.

Бренд Име:
jile
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Возраст Опсег:
> 6 години
Предупредување:
6 години
Број На Модел На:
43000
Пол:
Унисекс
Бар-кодот:
No
Тип:
Блокови
R

Купувачите избираат и