.

.

DIY 8 во 1 Бесплатно во собранието Авиони превозникот Градежни блокови 743pcs 25 видови модел Резервоар/Бродови/sub/борец/играчка хеликоптер деца подарок

DIY 8 во 1 Бесплатно во собранието Авиони превозникот Градежни блокови 743pcs 25 видови модел Резервоар/Бродови/sub/борец/играчка хеликоптер деца подарок

DEN 2173.00
DEN 2336.64
-7 %
Од стока


100% Сосема нов и Висок квалитет
Материјал : пластика
Тежина : 1.9 кг
Пакет Стил : Боја кутија
Количина : 1*set=8*кутија=743pcs
Содржина : Содржина : 1*set= 8*кутија = 743pcs, Може да се состави 25 видови на модели. , Може да се состави 25 видови на модели.
Огромна вредност, која ќе трае со години!
Забелешка : Ако ви треба голема количина или donot се најдат на производи што треба во нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас за оние што треба. Бидејќи имаме многу производи donot листата на производи во нашата продавница уште. Ние секогаш се нудат најдобри количина со многу конкурентна цена за вас.

Тип:
Блокови
Пластични Тип:
ABS
Пол:
Унисекс
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
DIWEINI
Возраст Опсег:
> 3 години
Пластични Блок Форма:
Авто-Заклучување Тули
R

Купувачите избираат и