.

.

Лето Жените Крои Комбинација Секојдневен Блуза Блузи Памучен Шарени Цветни Печати Кратко Sleeve Екипажот Вратот Блуза Кошули Облека

Лето Жените Крои Комбинација Секојдневен Блуза Блузи Памучен Шарени Цветни Печати Кратко Sleeve Екипажот Вратот Блуза Кошули Облека

DEN 244.00
DEN 287.52
-15 %
Од стока


Квалитетот е на прво со најдобра услуга. клиенти сите се наши пријатели.
Боја? Светло Зелена,Светло Розева Боја(Како На Сликата)
Материјал : Полиестер Влакна
Стил : Шарени Крои Назад,Флорални Пред Се,Џеб,Празник,Повик
(Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот. Она што Ќе Добиете за : 1 Мода Дама Флорални Шарени Врати Крои Т кошула
Ние го прифаќаме само Pay Pal за плаќање. Ве молиме бидете сигурни дека ќе имате валидна/потврди Pay Pal сметка пред наддавање Сите Pay Pal Плаќања мора да биде Потврден (Испорака и наплата адреси мора да одговара)Плаќање потребно е во рок од 7 дена од денот на аукцијата завршува На не-плаќање спорот ќе биде automaticcally отвори ако целосна исплата не е примено по 14 дена од денот на аукцијата.
Објектот ќе биде испратена до купувачот Ebay превозот адреса САМО, па ве молиме да ја ПОТВРДИТЕ вашата е достапна адреса на Ebay пред се плати преку paypal.
Shiping Време : Сите предмети ќе бидат испратени до вас во рок од 2 работен ден (во работни денови - понеделник до петок) исплата е расчисти на продавачот страна
Испорака Метод : На предмети ќе биде испорачуван Кина Пост , Тоа ќе потрае 15-25 работни дена од пратката датум.

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
Meihuida
Број На Модел На:
жените маици
Материјал:
Памук,Полиестер
Стил:
Новина
Декорација:
Spliced
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Краток
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Крпеница
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
О Деколте
Пол:
Жените
R

Купувачите избираат и