.

.

2018 Нова Пролет и Лето Жените Блузи Памук и Лен Лабава Женски Блузи Прилагодливи Половината Елегантна Кошула Дами

2018 Нова Пролет и Лето Жените Блузи Памук и Лен Лабава Женски Блузи Прилагодливи Половината Елегантна Кошула Дами

DEN 432.00
DEN 784.80
-45 %
Од стока


ДОН Големина Должина
(cm) waise
(cm) Рамо
(cm) S 60 84 36 M 60 88 37 L 61 92 38 XL 62 96 39 2 XL 63 100 40 Белешки : Бидејќи рачно изработени мерка,pls дозволете 1-3cm грешка,ви благодариме!

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Број На Модел На:
XZ016
Бренд Име:
SABSTER
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Краток
Материјал:
Памук,Spandex
Sleeve Должина(cm):
Краток
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
R

Купувачите избираат и