.

.

Harajuku Кошула Ласерски Онанирачки Печатење Во Боја Лабава Жените Кошула Ретро Долги Ракави Женски Блузи

Harajuku Кошула Ласерски Онанирачки Печатење Во Боја Лабава Жените Кошула Ретро Долги Ракави Женски Блузи

DEN 736.00
DEN 1051.20
-30 %
Од стока


Производ Функција
1. 100% Сосема Нов
2. Материја : Полиестер
3. Материјал на платно ви дава пријатно чувство.
4. Бои за избор : Како фотографија
5. Големина : Една Големина
Ве молиме овозможи 1 - 3cm разлики поради прирачник за мерење, бидете сигурни да проверите вашето тело мерење навистина натпревари на оваа група (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.394 инчи)
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите.
Големина (cm)
Должина 62 CM Биста 130 CM Рамо 43 СМ Ракави 53 СМ

Големина:
One Size
Бренд Име:
lunoakvo
Материјал:
Полиестер
Облека Должина:
Редовни
Стил:
High Street
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Печати
Јака:
Пак надолу Јака
Sleeve Стил:
Batwing Ракав
Број На Модел На:
LM1803WCS01
Пол:
Жените
R

Купувачите избираат и