.

.

жените Чипка shawl јакна јакна заштита од сонце облека на жените во долги став големи димензии јакна шупливи јакна

жените Чипка shawl јакна јакна заштита од сонце облека на жените во долги став големи димензии јакна шупливи јакна

DEN 694.00
DEN 991.68
-30 %
Од стока

Големината е Азија големина, со различни Русија, Европскиот и американскиот големина. Ако вие не може да се потврди големина, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го повика големина одговара за вас. Азија Големина(cm) Биста Ракав Рамо Должина cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен S 0 0.00 46 18.11 38 14.96 65 25.59 M 0 0.00 46 18.11 39 15.35 66 25.98 L 0 0.00 47 18.50 40 15.75 67 26.38 XL 0 0.00 47 18.50 41 16.14 и делови 70 27.56 2 XL 0 0.00 48 18.90 41 16.14 и делови 71 27.95 3 XL 0 0.00 48 18.90 42 16.54 72 28.35 4 XL 0 0.00 48 18.90 43 16.93 73 28.74 Оваа облека големина на информации е само за референца само, ве молиме овозможи 1-2cm (1cm=0.39 инчи) разлики поради прирачник за мерење, Проверка на над детални мерења внимателно да се избере правилната големина.
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор.

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Стил:
Бохемски
Материјал:
Lycra
Јака:
V Деколте
Ткаенина Тип:
Chiffon
Број На Модел На:
04800
Декорација:
Чипка
Бренд Име:
Brieuces
Шаблон Тип:
Флорални
Sleeve Стил:
Редовни
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Облека Должина:
Редовни
R

Купувачите избираат и