.

.

Нова Мода Жешка Жени Блуза Кошула Облека Домот Блузи Tee Harajuku Секојдневен Облека V Деколте, Облека Blusas Femme

Нова Мода Жешка Жени Блуза Кошула Облека Домот Блузи Tee Harajuku Секојдневен Облека V Деколте, Облека Blusas Femme

DEN 526.00
DEN 922.08
-43 %
Од стока


Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Јака:
V Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Полиестер
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
ffa45121
Бренд Име:
Liva девојка
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Шаблон Тип:
Крпеница
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Облека Должина:
Редовни
R

Купувачите избираат и