.

.

Гроздобер Јапонски Harajuku стил на брановите и ветрот змеј Јапонското кимоно печати јакна лето жените clothings есен блуза

Гроздобер Јапонски Harajuku стил на брановите и ветрот змеј Јапонското кимоно печати јакна лето жените clothings есен блуза

DEN 344.00
DEN 405.12
-15 %
Од стока


Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во Листата на Желби,Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме додадете во вашата Продавница Листа.Ви благодарам многу!!!
Ве молиме видете ја големината на табелата како што е подолу :
Биста Должина На Ракав
1 28cm/50.3" 69cm/27.1" 30cm/11.8"

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Бренд Име:
ETOSELL
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Полиестер,Памук,Spandex
Број На Модел На:
Блуза
Декорација:
Никој
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик
Јака:
Стенд
Облека Должина:
Редовни
R

Купувачите избираат и