.

.

Секси Црвена бисери сјајна кристали Bodysuit Бар, ноќен клуб женска пејачка, ДИЏЕЈ, DS костими Џез водечки танчер перформанси Bodysuit

Секси Црвена бисери сјајна кристали Bodysuit Бар, ноќен клуб женска пејачка, ДИЏЕЈ, DS костими Џез водечки танчер перформанси Bodysuit

DEN 2959.00
DEN 3216.00
-8 %
Од стока


Кажи ми вашиот биста половината и колковите
Ако ви треба customiled,ве молиме контактирајте со нас
Реалната слика
Слика во боја

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Jumpsuits & Rompers
Пол:
Жените
Тип:
Bodysuits
Материјал:
Полиестер,Ацетат
Стил:
Секси & Клуб
Декорација:
Beading
Бренд Име:
LOBUDEK
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Шаблон Тип:
Крпеница
Одговара Тип:
Слаби
Направи во:
Кина
Големина:
S M L XL
Стил:
Секси,тенок,се водат,леотар
користат за:
танц,џез,dj,шоу,перформанси,пејач,ноќен клуб,бар
боја:
Црна,Црвена
е-прилагодена:
Yes
R

Купувачите избираат и