.

.

VSZAP БОРБА Борба со кратки ракави, T - shirt мека ММА борба bodybuilding правец на Тајландски бокс Волкот движење

VSZAP БОРБА Борба со кратки ракави, T - shirt мека ММА борба bodybuilding правец на Тајландски бокс Волкот движење

DEN 1055.04
Од стока


добредојдовте на нашата продавница
ПОВЕЌЕ СТИЛОВИ,ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС...
Микс цел, се Комбинираат превозот & Drop Превозот се на располагање !
ГОЛЕМА ЦЕЛ, ГОЛЕМ ПОПУСТ !!
Здраво драги пријатели, ви благодариме за доаѓање! Посакувам вас и за вашето семејство, здравје, среќни секој ден! 1 кога за купување на стоки имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте ме, ако не сте сигурни дека ќе соодветна големина, ве молиме да ми кажете во време, јас ќе го изберат најсоодветен за својата големина за вас. 2 јас можете да изберете, ќе биде alibaba е официјален логистика, стоката се изгубени или не можат да пристигнат на време, системот автоматски ќе ви ги даде вашите пари назад, ова е најбезбедно логистички решенија, шкарт е дека логистика информации ажурирање полека, ве молиме остатокот увери чека! 3 најде по приемот на стоката се оштетени, за грешка при мерење, помалку превозот, превозот, производ испратени во ред, не се задоволни со квалитетот на производот, ве молиме контактирајте ме во време, се сеќавам ве молиме не двоумете се да контактирате со мене, не се спомене спорови, спорови само ќе се направи брзо се менуваат за да го реши проблемот на бавен, се сеќавам ве молиме контактирајте ме веднаш, јас ќе ви даде плаќање или замена на производот, ќе ви даде задоволителен одговор! Ви посакувам среќен шопинг, јас во име на моето семејство, ви посакувам и на вашето семејство учење напредок, te работа е мазна, бизнис е просперитетна!.

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Бокс
Бренд Име:
боксер
Функција:
Дише,Брз Сува
Број На Модел На:
VT046
Материјал:
Памук
Sleeve Должина(cm):
Краток
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
R

Купувачите избираат и