.

.

Универзална Црна Безбедност Кука За Заклучување Клип Комплет Клип Hasp За Тркачки Автомобил, Камион Браник Се Облекуваат Худ Брзо Ослободување Сврзувачки Елементи

Универзална Црна Безбедност Кука За Заклучување Клип Комплет Клип Hasp За Тркачки Автомобил, Камион Браник Се Облекуваат Худ Брзо Ослободување Сврзувачки Елементи

DEN 297.60
Од стока

Универзална Црна Безбедност Кука За Заклучување Клип Комплет Клип Hasp За Тркачки Автомобил, Камион Браник Се Облекуваат Худ Брзо Ослободување Сврзувачки Елементи
Спецификација : Универзална Клип
Може да се користи на обичните кутии, кутии, градите, итн. Дизајниран со добар анти-корозија материјал, издржлив да се користи 100%
Answer : ___________________________ Note :
Не постојат завртка или друг монтажа додатоци во пакетот
Пакет :
1 пар автомобил багажникот худ клипови 4 парчиња двострано налепница

Тип На Објект:
Браници
Модел Година:
00
Материјал Тип:
Алуминиум
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Специјални Функции:
Брзо Ослободување Сврзувачки Елементи
Бренд Име:
TEAEGG
Објектот Тежина:
0.1kg
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Име На Модел:
CL-0015
Објектот Должина:
0inch
Автомобил модел:
Универзална
R

Купувачите избираат и