.

.

Probrico Рамен Топката Вратата Копчиња Внатрешни работи бравите Модерна Тоалет Брави на вратите, се Справува со Златна Бранеа Кујна BathroomHardware

Probrico Рамен Топката Вратата Копчиња Внатрешни работи бравите Модерна Тоалет Брави на вратите, се Справува со Златна Бранеа Кујна BathroomHardware

DEN 911.52
Од стока


Карактеристики :
* Цената е За 1-10 парче.
* Во согласност со ANSI Одделение 3 Надминува 200,000 cyles
* 5 иглички месинг гимнастик цилиндар
* Солидни колона за Безбедност на болт да се обезбеди анти-машински заштита
* Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик
* Боја : Антички Бронза
* Вратата Дебелина : 35 до 45 mm ( 1-3/8 " да 1-3/4 ")
* Роуз дијаметар 65mm, knob дијаметар од 53mm.
* Backset : 60 mm(2-3/8") или 70 мм (2-3/4 ")
Пакетот Вклучува :
* заклучување на вратата.
* спецификација
* Инсталација Завртки
* Да НИ,АУ,ЕУ, тоа трае 7-15 работни дена да испорача. Во други земји, тоа трае 2-4 недели за да се избави .
* Ние брод пакети со следење на број за сите земји.
* Ве молиме не го остави негативни повратни информации директно пред да контактирате со нас за добивање на решение.
* За увоз доход, ве молиме истрага вашиот локален обичај за детали,тоа не е вклучено во цената и превозот надомест.
* Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 24 часа по вашите пари избришани.
* Сите пријави се прифатени,Но ако тоа не е Квалитет проблем,враќање поштарина ќе се преземат од страна на купувачот
* ние Гарантираме за сите стоки Квалитет,ако тоа е Квалитетот проблем, ние ќе ви вратат без да ги врати или да ги преземат за враќање поштарина
* Нашата Мисија :
Има диви спектар на производи на нашите клиенти,
со цел да им овозможи да живеат пријатна живот во куќи кои се изградени, по пристапни цени.

Големина:
1 pcs, 2 pcs, 3 pcs, 5 pcs, 10 pcs
боја:
премин заклучување, приватноста за заклучување кодот за влез
Број На Модел На:
DL609PB
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
probrico
Примена:
Бања
Одговара Вратата Дебелина:
35-45mm
Површина По Завршувањето:
Бранеа
is_customized:
Yes
Копчињата Се Вклучени:
No
Боја:
Златна Бранеа
DIY Резерви:
Дрво
R

Купувачите избираат и