.

.

Жолта Антички Цинк Легура Кутија Тока Затворач Тока Плоштадот Гроздобер Дрвени Вино Кутија Заклучен Токи,Злато во Боја,4Sets

Жолта Антички Цинк Легура Кутија Тока Затворач Тока Плоштадот Гроздобер Дрвени Вино Кутија Заклучен Токи,Злато во Боја,4Sets

DEN 215.52
Од стока


боја:
20x25mm, 25x30mm
Број На Модел На:
Правоаголникот Кодот
Заклучување Тип:
кутија за заклучување
Состојба:
100% нови
боја:
Златото В
Материјал:
Цинк Легура
Големина:
Approx
DIY Материјали:
Дрво
R

Купувачите избираат и