.

.

Бронза Метал Антички Кинески Мебел Цвет и Птици се Справи со Заклучување Hasp Дрвена Кутија Заклучување Тока за Заклучување,10cm Кол.,4Sets

Бронза Метал Антички Кинески Мебел Цвет и Птици се Справи со Заклучување Hasp Дрвена Кутија Заклучување Тока за Заклучување,10cm Кол.,4Sets

DEN 335.52
Од стока


Број На Модел На:
дрвена кутија кодот
Големина:
Approx
Заклучување Тип:
кутија за заклучување
Состојба:
100% нови
боја:
Бронза На Ѕвонење
Материјал:
Железо
Големина:
Approx
DIY Материјали:
Дрво
Заклучување Тип:
Кабинетот Кодот
R

Купувачите избираат и