.

.

Кинески Месинг Кутија Куфер за да се Префрлате Latch Токи,Дрвена Кутија за Заклучување,Дома, DIY,Дрво Работи,Антички Модел Врежан Заклучување,65*60mm,1PC

Кинески Месинг Кутија Куфер за да се Префрлате Latch Токи,Дрвена Кутија за Заклучување,Дома, DIY,Дрво Работи,Антички Модел Врежан Заклучување,65*60mm,1PC

DEN 815.52
Од стока


Број На Модел На:
дувачкиот кодот
Големина:
65*60mm
Заклучување Тип:
кутија за заклучување
Состојба:
100% нови
боја:
Бронза На Ѕвонење
Материјал:
Дувачкиот
Големина:
65*60mm
DIY Материјали:
Дрво
R

Купувачите избираат и