.

.

Ретро Балет Девојка Школка Кристал Brooch Иглички Свадба Банкет Накит Прибор за Облека Подарок XZ466

Ретро Балет Девојка Школка Кристал Brooch Иглички Свадба Банкет Накит Прибор за Облека Подарок XZ466

DEN 118.00
DEN 143.52
-18 %
Од стока

Легура Brooch Висок Квалитет Во ЕУ & О & САД Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Цинк Легура Големина : 2*4.5 CM Тежина : 9 G

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ZHONGTAO
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Брошеви
Обликотшема:
Слика
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
XZ466
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Количина:
1pcs
Материјал:
Цинк Легура
Големина:
2*4.5CM
Боја:
како Слика
користат за:
Џемпер Костим Шамија Банкет Партија Свадба Итн
Потекло:
Кина
Тежина:
9G
R

Купувачите избираат и