.

.

Нови Пристигнување Кристал Brooch Стаклена Купола ноќта на Вештерките Тиква Брошеви Pin за Среќен ноќта на Вештерките Накит Празници Подарок

Нови Пристигнување Кристал Brooch Стаклена Купола ноќта на Вештерките Тиква Брошеви Pin за Среќен ноќта на Вештерките Накит Празници Подарок

DEN 136.00
DEN 143.52
-5 %
Од стока


курва
крајот
======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======
Опис На Производот
MOQ : 1 компјутер Бои : Сребрена , Бронзена Занает : рачно изработени Пакување : Секој во Газа торба . Повод : Секој Тежина : Околу 10 g Ако ви треба објектот во голема количина,ве Молиме контактирајте со нас за најдобра цена.
Бришење на слики :
Превозот
Микс Цел
Но испрати парцела е нормално. Немојте да се грижите за тоа. Ви благодариме за вашето трпение.
Микс Цел> 7$, Ali Express Стандард за Испорака (има следење на број и Меѓународниот превозот информации)
Микс Цел >$150,Бесплатен Превозот со ЕМС или DHL Пакет Содржина Пакет : 1*ѓердан во одлична состојба, купи со доверба! Боите може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Пол:
Унисекс
Материјал:
Стакло
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Брошеви
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
11
R

Купувачите избираат и