.

.

RJ Мода 3 Стил Златна Бербер Жилет Хип Хоп Фризер Ножици Шик Брошеви Свадба Чешли Ножици Мажите Brooch Иглички

RJ Мода 3 Стил Златна Бербер Жилет Хип Хоп Фризер Ножици Шик Брошеви Свадба Чешли Ножици Мажите Brooch Иглички

DEN 61.00
DEN 74.88
-19 %
Од стока

RJ Мода 3 Стил Златна Бербер Жилет Хип Хоп Фризер Ножици Шик Брошеви Свадба Чешли Ножици Мажите Brooch Иглички
Материјал : цинк легура
Големина : Како Слика(1 cm = 0.394 во)
Тежина : Како На Сликата
Пакување : OPP вреќа пакување независно Брзо Експрес : Цел>150$ DHL/ФЕДЕКС/UPS/ЕМС. За Dropshipping :
Ние препорачуваме изборот Yanwen Економски Воздух Mail Ali Express и Стандард Превозот Ali Express овие два логистички методи. Овие две логистика не се вклучени во која било цена погоре!
Прашања од клиентите 1. Како да се задржи следење со мојот парцела? Можете да го проверите вашиот превозот информации од следниот линк со вашиот следење на број : www.17track.net/en ( копирате на пребарувачот). 2. Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени. За промет на големо, ќе им понуди на попусти или бесплатна испорака врз основа на количината што сакате да ги нарачате. Транспорт време е за 3-7 работни дена.(Ако сакате да назначен ни на вашиот трета страна, ние можеме да брод на товар на вашиот клиент директно!Ве молиме да се увери и доверба нас, Ние нема да ја напушти која и информации за нас.) За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. 3. Дали постојат какви било царински давачки? Ние обично се прогласи за најниска цена за да се избегне царинските давачки. Поради различни национални политики во различни земји, на царинските давачки ќе биде за купувачите " сметка. Затоа, ве Молиме да ни оставите порака, кога ќе купите цел да ни каже колку ќе може да платени царинските давачки.

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
rongji накит
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Брошеви
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
X96
Обликотшема:
Ножици
Големина:
As Picture(1 cm = 0.394in)
Тежина:
As Picture
Друга Услуга:
Ние поддршка Dropshipping и може да се направи нарачка веднаш !
За кориснички:
Ние поддршка обичај,MOQ е 200pcs.
Бесплатен превозот :
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не е следење informationis.
Проценето Време На Испорака:
25-60days
Препорачуваме еден:
Ако мислите дека на транспорт време е премногу долго,
Препорачуваме два:
препорачливо е да изберете и други логистички методи.
За Dropshipping Логистички Методи 1:
Yanwen Економски Воздух Mail AliExpress
За Dropshipping Логистички Методи 2:
Стандард На Превозот AliExpress
R

Купувачите избираат и