.

.

JF-820A 220V може да се брзина мали jade резба сечење метал брусилки дупчење мали мулти-функција брусилки 34 во 1

JF-820A 220V може да се брзина мали jade резба сечење метал брусилки дупчење мали мулти-функција брусилки 34 во 1

DEN 2937.00
DEN 3158.40
-7 %
Од стока

Бренд : JFTOOIS Модел : JF-820 Чак спецификација : 0.5-1.0-1.5-2.4-3.2 Моќност : 40 W Влезен напон : 220 V Излезен напон : 24 V-36 V Брзина : 5000-20000rpm Дијаметар : 3.3 см Должина на : 20cm Тежина : 0.9 кг
За Senting
1 : не грижете се за нашите испорака брзина, нашата продавница производи имаат инвентар! Откако ќе поставите цел, ќе организираме пратката во времето!
2 : Можете да го изберете вашиот сопствен начин на логистика!
Ако не имаат посебни барања, ние може да избере најбрз начин мислиме дека логистика испорака!
3 : Пред пратката, ние ќе ги провери вашата адреса, доколку вашата адреса припаѓа на оддалечена област, Ние ќе добиете во контакт со вас!
4 : Нашите производи не се вклучени во цената на царинските давачки и далечински испорака трошоци
Ако треба да се консултира производ, ве молиме кликнете на плик да го испратите порака директно! Ние ќе ви одговори на вашето прашање како е можно поскоро. Ако сакате да се јавите на продавачот побрзо, ве молиме да ги собереш на телефонот да скенира две-димензионални кодот! Нашата посветеност :
1 : не ја прими стоката Наплата или Повторно испорака
2 : Оштетена стока Враќање на трошоци за Поправка
3 : стоката не може да се користи Наплата или Повторно испорака
Но ве молам запомнете : за Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас да се реши, не се отвори спорови, Спорови е само губење на време
Не отворајте спорови
Не отворајте спорови ви Благодариме За по-продажбата на услугата
1 : Кога на стоки во рамките на определено време не стигне до рацете, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви ги даде на стоката повторно под услови! Или да ви даде наплата! 2 : Ако купувачот за заштита на време наскоро ќе бидат повеќе, молам контактирајте ме, јас ќе ви даде да се прошири на вашиот примање на време 3 : ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме оставете full-ѕвезда () и добар фидбек за нас.

Приклучок Тип:
САД, ЕВРОПСКАТА УНИЈА, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА, АУ, CN
Тип:
Мини Мелница
Номинална Влезна Моќност:
40W
Тежина:
1KG
Извор На Енергија:
Електрична енергија
DIY Материјали:
Електрични
Димензии:
20cm
Број На Модел На:
JF-820A
Номинална Напон:
220v
Не-Оптоварување Брзина:
5000-20000
R

Купувачите избираат и