.

.

Замена за Хонда 2005-2010 Одисеја Далечински Автомобил Копче Фоб 6 Копчиња Школка Подлога Случај OUCG8D-399H-A

Замена за Хонда 2005-2010 Одисеја Далечински Автомобил Копче Фоб 6 Копчиња Школка Подлога Случај OUCG8D-399H-A

DEN 143.00
DEN 167.52
-15 %
Од стока


Замена за Хонда 2005-2010 Одисеја Далечински Автомобил Копче Фоб 6 Копчиња Школка Подлога Случај OUCG8 D-399 H-A
Опис :
Ако вашиот постоечки далечински копче фоб се носи, оштетени или престана да работи тогаш нашата ефикасна Г. I. Y поправка комплет е совршен одговор.
Треба потврдете ја вашата моментална далечинскиот клуч изгледа иста со нашата.
Спецификација За Производ :
Transponder Чип : Никој
Електроника/Батерија : Нема
КОРИСТЕЊЕ НА ЛОГОТО : НИКОЈ
Компатибилен со :
За 2001-2004 Хонда Одисеја
Пакет Се Вклучени :
1 x Копче Школка Случај
Answer : ___________________________ Note :
НЕМА внатрешни работи (remote/електроника/transponder чип) единица во внатрешноста,можете да го користите вашиот стариот.
Ве молиме проверете ги вашите клучни изгледа исто како во нашиот производ сликата погоре пред да ја купите.

Далечински Управуван:
Yes
Тип На Додаток:
Аларм За Повикување Мувла
Бренд Име:
LARATH
Функција:
Авто Централно Заклучување
Тип:
Анти-Кражба Уред Двонасочна
Тип На Далечински Управувач:
Со LCD Далечинска Контрола
Производителот Дел Број:
го заменува OUCG8D-399H-А, G8D-399H-A
Важна Забелешка :
Осветленост Дел Број:
за 2005 година 2006 година 2007 година 2008 година 2009 година 2010 година Хонда Одисеја
Другиот Дел Број:
R

Купувачите избираат и