.

.

Секси Faux Кожа Overbust Корсет злато Корсети 2017 Clubwear Бурлеска Костим Чипка Boned Карневал Врвот Кошула S-2XL

Секси Faux Кожа Overbust Корсет злато Корсети 2017 Clubwear Бурлеска Костим Чипка Boned Карневал Врвот Кошула S-2XL

DEN 759.84
Од стока


Добредојдовте на Quan Zhou Kophia Трговија Co.,Ltd.
Тина услуги за вас
1.Poducts Име
Секси Faux Кожа Overbust Корсет злато Корсети 2017 Clubwear Бурлеска Костим Чипка Boned Карневал Врвот Кошула S-2 XL
2.Производи Детали
Опис Секси Faux Кожа Overbust Корсет злато Корсети 2017 Clubwear Бурлеска Костим Чипка Boned Карневал Врвот Кошула S-2 XL
Плаќање
Pay Pal, Western Union, Банкарски трансфер(Т/T).
Материјал
Spandex,Памук,Полиестер
Пакување
Убав пакет/картонска кутија, ние можеме да се осигураме дека нашите производи стигнат до секое costumer со премиерот состојба
Перење
Не машина за перење ,не хлор белење, не пеглање, не хемиско чистење. емитуваше
Испорака
ТНТ / DHL / UPS / EMS/ARAMEX, МОРЕ, ВОЗДУХ ЛИНИЈА
Плаќање
PAYPAL / ТРАНСФЕР / WESTERN UNION
Испорака
Во рок од 2 работни дена по приемот на плаќање
MOQ
Без Минимум цел за секој стил, може да се купат помалку од 150исто така, може да се купи се меша сите наши предмети на прикажува.
Акции статус
Сите големина во парк, нашите залихи може да ги задоволи најголемиот дел цел.
Бои
Како што е прикажано
Судењето oredrs
1pcs прифатени, за проверка на квалитетот.
Најголемиот дел налози
Прилагодено дизајни / материјали / големини / бои се прифатени, 30pcs MOQ по големина.

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Бренд Име:
AILINGE
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Spandex,Полиестер
Број На Модел На:
M1897
Декорација:
Никој
Стил:
Секси
Материјал Состав:
90% Полиестер ,10% Spandex
боја:
Како што е прикажано
Возраст:
Возрасни лица
Пол:
Жените
Стилови:
Мода , Секси
MOQ:
1 Парче
Пазарот:
глобални
во парк:
Yes
Попуст:
OK
Occassion:
Било Occassion
Име:
Корсети & Bustiers
R

Купувачите избираат и