.

.

Моделирање На Рака Жената Секси Steampunk Корсет Underbust Готски Облека Корсети Faux Кожа Оглавник Челик Boned Корсети Врвот Најновите

Моделирање На Рака Жената Секси Steampunk Корсет Underbust Готски Облека Корсети Faux Кожа Оглавник Челик Boned Корсети Врвот Најновите

DEN 1153.44
Од стока


- Големина на табелата- -
-
- Детали Фото -
Љубезно Ве Молиме Да Напомена : 1.Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење. 2.Ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.1 инч = 2.54 см 3.Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот. 4.Корсети се со големина од половината големина, па ве молиме изберете ја вашата корсет според вашиот половината, не го вашиот биста. Нашите Overbust корсети ќе одговара на било каков облик на телото Препорачуваме Корсет - Пакет детали (пониска од 2kgs) - Наплата
Жал ни е што го објектот е дефектен, и ние активно ќе се справи со ваквите инциденти. ние, исто така, треба вашата помош.
Прво : Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака.
Второ : ве молиме да се пука на слика на објектот е неисправен, и потоа да ги испратите на сликата за да ни преку е-маил, така што јас би можеле да ги достават до нашиот Технички Директор, откако таа се провери и да се договорат, ние ќе ја додадете на вестите на вашата следна цел за слободни.
Трето : ако ние не би можеле да Идентификација.

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Материјал Состав:
Полиестер
Бренд Име:
AILINGE
Број На Модел На:
M1409
Материјал:
Полиестер,Spandex
Стил:
Секси
Декорација:
Занитвам
Шаблон Тип:
Печати
Корсет Име:
Жената Секси Steampunk Корсет
корсет тип:
Underbust Готски Облека Корсети
корсет стил:
Челик Boned Zip Корсети
Превозот Цена:
Бесплатен превозот
Возрасна Група:
Возрасни
Пакување:
Секој објект се стави во 1/Opp вреќа,тогаш стави сите елементи во вода про на чантата
Is_customized:
Yes
трговија на големо веб сајт:
www.pglingerie.com
MOQ:
1 buc
R

Купувачите избираат и